|
4. května
Začátek: 21:00
Koncert
Cena: 200 Kč předprodej / 250 Kč na místě
Předprodej vstupenek
goout.cz
|
|
|
|
Kde: Lucerna Music Bar
Vodičkova 36, Praha [Praha]
Zobrazit na mapě
|
Přijďte protančit střevíce na čtyřhodinovou spršku hitů od 60. let do současnosti v podání Malého Tanečního Orchestru Universal Praha.
Zpěváci Tomáš Hanák, František Skála, Jana Hanáková, Aleš Najbrt, Jiří Fero Burda, ztvární písně superhvězd televizní obrazovky 70. a 80. let (skupina Katapult, Pavel Liška, Waldemar Matuška, Václav Neckář, Dušan Grůň, Karel Hála, Miro Žbirka atd., atd.). Repertoár doplní světoví Elvis Presley, Tom Jones, Frank Sinatra, Joe Cocker i naši lidoví Promovaní inženýři od Plavců-Rangers, liboví Peter Dvorský a Karel Černoch, poetický Petr Novák a rockoví Katapulti. Z novějších skladeb jmenujme alespoň Nádherný rój Daniela Hůlky a hit Souměrná od Báry Basikové.
Za nástroji i mikrofony se Vám představí přední pražští umělci: František Skála, Aleš Najbrt, Zdeněk Lhotský, Luděk Polifka a členové Divadla Sklep – virtuosi Jiří Podzimek, Roman Fojtíček a herečky Lenka Vychodilová, Jana Hanáková, Tomáš Hanák.
Koncert naváže na premiéru dokumentu o Divadle Sklep (režie Olga Dobrowská), která proběhne v Kině Lucerna. Dokumentární film byl natočen u příležitosti 45. let existence divadla.
Akce přidána: 13.4.2016
| Autor:
lmb | Počet založených akcí: 222
Přiřazené stránky:
Lucerna Music Bar
SDÍLET TUTO AKCI:
Sdílet tuto akci na Rockface